Hazel Bebek kategorisi
Hazel Bebek Kimdir?

Yaklaşık olarak 5 ay öncesine kadar ismini bile duymadığımız Hazel bebek, kısa sürede büyük bir yükseliş içerisine girerek kız çocuklarının en sevdiği karakter olmayı başarmıştır. Barbie gibi ünlü bir karaktere dahi kafa tutan Hazel, şuanda 50 orjinal oyunu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bebek ilk zamanlardaki oyunlarında, genellikle arkadaşları ile karşımıza çıkmıştı. Şimdilerde ise annesi ve babasının dahi içerisinde olduğu oyunları görmek mümkün. Hatta Hazel'in kardeşi Matt'i de son zamanlardaki oyunlarda görüyoruz. Yani Hazel bebek, 4 kişilik ailenin en büyük kız çocuğudur. Okul çağında olan Hazel, ablası olarak Matt'e örnek olmak istese de, yaramazlık yapmayı daha çok sevdiği için bunu başaramaz.

Hazel Bebek Niye Kızlar Tarafından Sevildi?

Patlak gözleri ve sevimli yapısı ile kısa sürede büyük bir ün sahibi olmayı başaran Hazel, kızlar tarafından bu kadar çok sevilmesinin asıl nedeni bir çok kişi tarafından bilinmiyor. Mobil uygulamalarda dahi binlerce indirme alan karakter, patlak gözleri ve sevimli yapısı ile sevildiği düşünülüyor. Biz oyunuoyna.com olarak ise kızın ismiye meşhur olduğunu düşünmekteyiz. Hazel ismi hem Türkçeye, hem de yabancı dile çok uygun bir isimdir. Hatta akılda kalıcı olması ile de çok kolay bir şekilde söylenebiliyor. Kızın sevilmesinin bir diğer nedeni de eğitici oyunlarının çok fazla olması. En son hazırlanan oyunda hatırlayacağınız üzere, Hazel bebek ile beraber banyoda hijyen konusunda bazı bilgiler almıştık. 

En Popüler Hazel Bebek Oyunları Hangileri?

Bu sorunun cevabını vermek çok zor olacak. Çünkü kızın yer aldığı her oyun çok ilgi görüp seviliyor. Hal böyle yapınca seçim yapmakta zor. Ama biz sizleri biraz geriye götürerek Hazel Bebek Hasta oyununu örnek vereceğiz. Kızın popüler olmasını sağlayan ilk oyun bu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Daha sonrasında bir çok oyunu daha çıktı. Bu oyunların kalitesi arttı. Ama bunun kadar hiç biri ilgi görmedi. İkinci sıraya da Hazel'in Hazel bebek cilt bakımı oyununu koyabiliriz. Bu oyunda Hazel bebeğin ilgi gören oyunları arasına girmeyi başardı. Oyunuoyna.com olarak tüm Hazel bebek oyunları sitemizde bulunmaktadır. İstediğiniz zaman kategorimizi ziyaret ederek sevimli bebeğin oyunlarını tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.