Hazel Bebek Sofra Hazırlama

Hazel bebeğin en yeni oyunu olan sofra hazırlama karşınızda. Bebeğin yeni oyunu da diğerleri kadar ilgi çekici. Oyunun başlamasıyla birlikte Hazel bebek ve arkadaşları yemek masasında karşınıza geliyor. Siz bu noktada bebeğin ve arkadaşlarının isteklerini karşılayarak onları mutlu ediyorsunuz. Bebeklerin istekleri genellikle yiyecek olacaktır. Bebekleri güzel bir şekilde yemek yedirdikten sonra Hazel bebeğin arkadaşları evden gidecek. Ortalık oldukça dağılmış durumda. Bu durumu bebeğin annesi görmüş ve çok sinirlenmiş. Hazel bebeğin acilen sofrayı toplayıp sofra hazırlama düzenini öğrenmesi gerekiyor. Sizlerde bu konuda ona yardımcı oluyorsunuz. Söylediklerimizi gerçekleştirmek için yine bebeğin kafasında çıkacak olan baloncukları takip ediyorsunuz. Keyif alarak oynayacağınız oyunda, tüm kontroller fareyle sağlanıyor. Hazel bebek sofra hazırlama oyununda başarılar dileriz.
sponsorlu bağlantılar
yorumlar
Cinsiyet :
Erkek
Kız
ayşe
ben bu oyunu çok ama çok beğendim bu benim son hazel bebek oyunum bu yüzden sevinçliy- im ve mutluyum oynamanızı tavsiye ederimya
11/03/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
didem
benbunubeğendim
01/03/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
damla
çokkkkkkkkkkkkkkkk güzeşl abi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10/02/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
Aylin
9 yaşındayım 3gidiyorum çok mutlum çünkü bu oyun için
21/01/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
TUANA
HAZAL BEBEĞİN BÜTÜN OYUNLARINI ÇOK SEVİYORUM VE HEPSİNİ OYNUYORUM.OYNAMASNIZI TAVSİYE EDRRİM.İYİ GÜNLER DİLERİM . HAYIRLI GECELE.
11/01/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
aleyna
çok güzell
24/12/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
nur
hazel bebek oyunları süper , tek eksi yönü yavaş ilerliyo.
19/12/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız